„VYHRALI  dvere po akých ich byt túžil“

„VYHRALI dvere po akých ich byt túžil“

“VYHRALI dvere po akých ich byt túžil“ ???
 
V septembri sme vylosovali štastného výhercu našej letnej súťaže, kedy výherca súťaže získal kompletný set bezpečnostných dverí v 3. bezpečnostnej triede.
Šťastným výhercom sa stal pán Jesenský, ktorý daroval svoju výhru svojej budúcej svokre, ktorá býva v klasickom sídliskovom byte v Žiari nad Hronom. ???
Pani svokru Ľubicu sme telefonicky oslovili a odstupom času nám zhodnotila nielen celý priebeh, ale aj následne užívanie bezpečnostných dverí.
Zameranie, celý priebeh montáže realizoval náš distribučný partner Ján Kocmánek – MZS SHERLOCK® v Banskej Bystrici.
 
Prinášame Vám krátke vyjadrenie pani Ľubici :
Pán Kocmánek ma telefonicky kontaktoval a po rýchlom jednaní sme našli vhodný poobedný termín, ktorý vyhovoval najmä môjmu pracovnému času a nebola som nútená si zobrať voľno.
Popri zameraní som dostala kompletné a detailné informácie o našich budúcich bezpečnostných dverách a kompletnom príslušenstve. Začali sme sa tešiť na nové dvere a boli sme nedočkaví, ako začne byť naša domácnosť bezpečným kráľovstvom bez zbytočného strachu.??
Priebeh montáže bol naozaj veľmi rýchli, čistý a bezproblémový. Naše dvere nám sadli na prvý šup.
Okrem detailného vysvetlenia, rýchlej montáže a milého prístupu sme maximálne spokojní.
Klobúk dole pred takou kvalitnou prácou.
Od namontovania našej výhry sa nám zmenil život k lepšiemu a hlavne nás každý deň vyprevádzajú a vítajú naše krásne, nové, bezpečnostné dvere SHERLOCK® od expertov na bezpečnosť v domácnosti. ????
 
Neváhajte a majte vaše dvere SHERLOCK, po ktorých VÁŠ byť túži. Nájdite si toho správneho partnera v našej sieti, ktorý s radosťou ZLEPŠÍ VÁŠ ŽIVOT!
 
https://sherlock.sk/partneri/
 
Sme experti na bezpečnosť